KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 10838150
nr 1083 8150
Stina Håfström
(f. 1915), Sverige
Färgkrita, Stina Håfström (f. 1915), hus och trädgårdar, signerad, 27x18
Stina Håfström, född i Uppsala 1915, svensk målare.
Utrop:
400 kr
måndag 16 januari 2017
kl 18:37:22
Stina Håfström
Läs mer om Stina HÃ¥fström